Sorumluluk Reddi

Site Mimarisi Hakkında
Site tasarımı getkirby altyapısı baz alınarak, çeşitli ekleme ve entegrasyonlarla geliştirilmiştir. Her hakkı saklıdır. Sitenin tasarımı dolayısıyla karşılaşacağınız her türlü hasar kullanıcının sorumluluğundadır.

Site İçeriği Hakkında
Site içeriği bilgilendirme amaçlıdır. Paylaşılan hukuki bilgiler mevzuat değişiklikleri karşısında hatalı hale gelebilir. Bundan kaynaklanabilecek hatalarda sorumluluk kullanıcıya aittir.

Dosya Sorgulama Sistemi Hakkında
Dosya Sorgulama Sistemi, mimari olarak Avukat Otomasyon altyapısını kullanmaktadır. Her hakkı saklıdır. İçerik ise tarafımızca oluşturulmakta olup, eksik ve/veya hatalı olma ihtimalleri zayıf da olsa mevcuttur. Bu keyfiyeti ihtaren bildirir, sorumluluğun kullanıcıya ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

E-Tahsilat Sistemi Hakkında
E-Tahsilat Sistemi, Baro Kart altyapısını kullanmakta olup, Türkiye Barolar Birliğinin duyurusuyla birlikte avukatların kullanımına sunulmuştur. Yapılan tahsilat işlemleri hiçbir şekilde sitemiz üzerinden yapılmamaktadır. Bu nedenle sistemin güvenliği, kişisel bilgilerinizin gizliliği hususunda bütün sorumluluk ilgili hizmet sunuculara aittir.

3. Parti Materyaller Hakkında (Avkat bey hariç)
Yukarıda sayılanlar dışında kalan materyaller tüm hakları sağlayıcılarına sahiptir. Oluşabilecek zararlardan tarafımız sorumlu tutulamaz.

Avkat bey Hakkında
Avkat bey eserleri Avkat bey Facebook Hesabına aittir. Eser sahibinden (Avukat Gökhan ŞENTÜRK) alınan genel izin ile sitemiz üzerinden görüntülenebilmektedir. Her hakkı eser sahibine aittir.