16 Şubat 2016 - Gamer Youtuber Tayfa

şimdi size 4 tane "youtuber"ın yani youtube'a sürekli video yükleyen genç delikanlının kanal adreslerini verecem:

bu delikanlılar Türkiyede ilk kez yapılan birşey denediler ve başarılı oldular. ne yaptılar derseniz; çeşitli bilgisayar oyunlarını online olarak birbirleriyle oynayarak videoya çekip günübirlik youtube'a yüklüyorlar. tabi video çekmek için değil eğlenmek için oynadıkları için videolar da eğlenceli hale geliyor. küfürler, alay etmeler, laf sokmalar, lakap takmalar gırla.

ben tabi en çok GTA V videolarını seviyorum. ne de olsa vice city ile büyüdük:) onların da en çok GTA'da eğlendiklerine eminim. fakat başka oyunlarla da video çekip paylaşıyor, yeni oyunlardan haberdar etmiş oluyorlar.

boş vakitlerimde veyahut yemek yerken izlediğim yegane şey bu birbirinden güzel çocukların videoları.

kendilerine nasıl destek olunur bilemiyorum, Google Adsense umarım onlar için yeterli oluyordur. Eğer siz de benim gibi severek takip ediyorsanız, reklamlarını tıklamayı unutmayın.

pro enes, cool baturay, kahkaha-kolik mervan, efendi mustafa, uğur kanka ve muhtemelen benden küçük olsa da deniz abi. eğer bu yazıyı okursanız, bilmenizi isterim ki, benim gibi ciddi bir işle mevcut bir insanın bile kalbini çaldınız. yolunuz açık olsun.

not: tabi ki ndngsporluyum fakat favorim fgden mervan :D