30 Kasım 2016 - Bir Kadın Uğruna Kamyoncu Olmak

kamyoncu dediysek bakmayın, kastım kamyonculuk değil. küffar, zındık, iblis, yezid, müşrik, deyyus, münafık, fasık... istediğiniz sıfatı kullanabilirsiniz, hepsi uyuyor.

uzun zamandır yazmayı düşündüğüm ama, malum sebeplerden ötürü fırsat bulmadığım bir konu bunu. aynı zamanda uzun bir aradan sonra yazdığım ilk blog yazım.

konumuz kadın zafiyeti olan erkeklerin aşşağılıkları aslında. ama konu kahramanı erkeklerden bahsetmeyeceğim, zira ne kadar köpekleşebilecekleri malumunuz. illa etrafınızda "aşk kisvesi altında" bu zaaflarını perdeleyen fasıklar vardır zati. değineceğimiz husus bugüne kadar hiç konuşulmamış olan; bu durumu suistimal eden kadınlar...

evet farkedildiniz hatta ifşa edildiniz hanımlar, telaşlanabilirsiniz. ben öyle değilim, asla yapmadım da yapmam da diye geçiştirmeyin, aklınızdan bir geçirin. illa yapmışsınızdır çünkü.

hedefteki erkek üzerinde çok ileri gitmeden denersiniz önce. beklentiyi arttırmamak için özenli davranmaya gayret edersiniz. çünkü aniden artan beklenti; iffetsizlik olarak yorumlanabilir yada karşılanması talep edilen bir güdü olarak karşınıza çıkabilir. işin soğuk ve yutamadığınız yüzünü de kendinize "çekim" olarak pompalarsınız vicdan azabı çekmemek adına.

erkek (sizlerin tabiriyle çocuk) etki altına alındıktan sonra, size olan ilginin taze tutulması için dozajı yavaş yavaş arttırırsınız. karşı taraf için de kendiniz için de dayanılmaz noktaya gelindiğinde ise "evlilik" konusu dönmeye başlar nedense bir anda. evlilik, artık dozajın artmasının seviye ilerlemesi anlamına geldiği noktada, oyun kurucudur.

derken kurban kendini, belkide altından kalkabileceği hususunu hiç düşünmediği bir sorumluluk içerisinde, evlilk birliği içerisinde bulur. bundan sonra ise zaman sizin aleyhinize işler. ne kadar yaratıcı olursanız olun, evlilik içerisinde kendisini kurban eden o zaafları yener ve size olan tek çekim noktasını kaybeder.

sizde çareler tükenmez biliyorum. hemen çocuk yapılır kalıcılığı sağlamak adına. kendinizi garanti altına almak için su pis dünyaya belki de hiç gelmek istemeyecek bir çocuk getirerek erkeği eve 2. kez bağlarsınız.

inkar edin etmeyin önemli değil. lakin şu soruya bir cevap verin: zaafı olan erkek mi daha aşağılık, yoksa bu zaafı değerlendiren kadın mı?

konu kahramanı erkekleri okumak istiyorsanız, buyrun:

Play